sport

Arsenal se s Chelsea zmohl jen na bezbrankovou remízu

Dva top týmy v Premier League, které mají dva top české hráče. O vánočním čase se proti sobě utkali Tomáš Rosický a Petr Čech. Arsenal i Chelsea se snaží dostat na vrchol tabulky, ale nakonec si každý odnesl po jednom bodu a tak měl z výsledku největší radost Liverpool, který si stále zachoval první místo.

Byla to sázka na dva české talenty. Na závěr roku proti sobě stály dvě největší české fotbalové hvězdy. Tomáš Rosický v dresu Arsenalu a Petr Čech v brance Chelsea. Diváci však neviděli žádný divoký souboj, oba kluby se zmohly na pouhou bezbrankovou remízu.

Jak se na zápas dívají trenéři? „Měli jsme kopat penaltu po zákroku na Thea Walcotta. O tom není žádných pochyb,“ řekl po zápase trenér Arsenalu Arsene Wenger ke sporné šestatřicáté minutě.V té Mittel kopačkou fauloval Arteta. „Kotník mám hodně oteklý, i když se rozhodčí rozhodl červenou kartu neukázat," řekl faulovaný fotbalista z Arsenalu. „Jasná penalta,“ dodal. „Nechápu, proč to rozhodčí neodpískal," doplnil ho trenér Wenger.

Měli jsme vyhrát, soupeř se soustředil jen na obranu," řekl velice zklamaně trenér, se kterým souhlasil i záložník Mikel Arteta. „Všichni jste to mohli vidět, Chelsea jen bránila, my jsme chtěli vyhrát." To, že se alespoň jeden bod snažila Chelsea uchránit za každou cenu, potvrdil i trenér José Mourinho. „Důležité bylo neprohrát, jinak bychom na první tým tabulky ztráceli pět bodů. Sice do Vánoc nejdeme z první příčky, ale naše ztráta je minimální. Jsme ve hře o titul, loni touto dobou byl pro Chelsea už ztracen," řekl Mourinho. Fanoušci najdou další nabídky na fotbalové novinky na bet365.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek