sport

České Budějovice už znají svého soupeře v Lize mistrů

Nervozita z toho, který soupeř na mužstvo bude čekat je u konce. Tým Českých Budějovic se konečně dozvěděl, s kým se utká ve volejbalové Lize mistrů. Losování probíhalo ve Vídni a Budějovicím byla přiřazena skupina C. V té jsou společně s Rzeszówem, Paris Volley, Budvou.

Sázkové kanceláře sledovaly, jak dopadne rozlosování volejbalové Ligy mistrů, které se uskutečnilo ve Vídni. České Budějovice konečně znají své soupeře. Na Jihočechy čeká tým z Černé hory Budva, francouzské mužstvo Paris Volley a polský tým Rzeszów, který má ve svých řadách Lukáše Ticháčka. „Zápasy s Rzeszowem budou pro hráče i diváky obrovským zážitkem. Pokud v sobě fanoušci najdou sílu, tak bych jim doporučoval výjezd do Polska. Poláci jsou volejbalovým národem a v Rzeszowě se mohou konfrontovat s jedněmi z nejlepších fanoušků na světě. Rzeszow hraje svá utkání ve dvou halách. Předpokládám, že proti Jihostroji nastoupí v té menší hale, která pojme pět tisíc hlasitých fanoušků,“ prozradil pro klubový web Jakub Novotný.

Podle trenéra Jan Svobody je právě polský tým jasným favoritem skupiny C. „Rzeszow nebude mít kromě Paříže žádného velkého soupeře a měl by skupinu bez problémů vyhrát,“ prohlásil Svoboda. Náročným soupeřem pro Budějovice bude právě zmíněný Paris Volley, který si za svoji historii už jedno vítězství Ligy mistrů připsal na svůj účet. Nejjednodušším soupeřem by tak měla být černohorská Budva. „U nich bude hodně záležet na stavu klubového konta. Zda se oproti loňsku vylepší, nebo zůstane přibližně na stejné úrovni. Nám se s Budvou podařilo v domácím prostředí bodovat naplno a z jejich domácí palubovky jsme přivezli jeden bod za prohru 2:3,“ dodal Svoboda.

Podle trenéra se však diváci mohou zajisté těšit na výborné volejbalové zážitky, které jim přinesou mnoho napětí. Fanoušci můžou sledovat další informace ze světa sportu a získat sázkové tipy na sportovním portále bet365.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek