sport

Dukla rozhodla utkání jen ve dvou minutách

Hráči Dukly mají důvod na oslavu – v neděli předvedla Dukla v zápase s Hradcem kvalitní výkon, a co se týče gólů, utkání bylo pro diváky určitě skvělou podívanou. O gólovou nadílku se postaral Švejdík a Malý, kteří dokázali skórovat jen v neskutečném dvouminutovém intervalu. Zisk tří bodů tak pomohl Dukle vyšplhat se na šesté místo v ligové tabulce. Český fotbal rozhodně zažil zajímavou neděli.

Soupeř Dukly vstoupil do utkání se zásadní změnou. Na postu gólmana se objevila brankařská jednička Lindr, který dostal přednost před mladým Koubkem.

První polovina utkání však neměla moc co nabídnout. Brána Hradce byla prakticky neohrožená a ani Dukla se nedostala do žádné vážnější situace. Buď byli hráči blokováni obranou Hradce, nebo jejich ukončování nemělo potřebnou přesnost a sílu.

Zvrat v utkání se objevil až v druhé půli. Po rohu zničil naděje Hradce Švejdík a hlavičkou přivedl Duklu k vedení. Hradec se ani nestihl vzpamatovat a po špatné rozehrávce se jejich síť rozzvonila i podruhé. Malý obelstil Lindra a ukořistil pro Duklu jisté vítězství.

Tipování na výhru Hradce, který dokázal porazit i Spartu Prahu, tak nepřineslo pozitivní výsledky. Hradečtí fotbalisté se již na nic nezmohli a utkání skončilo výhrou pro Duklu 2:0. Opět se ukázalo, že Hradec má při zápasech s Duklou smůlu, jelikož s ní prohrál již třetí zápas v řadě.

Dukla se po probojování na šesté místo ocitla jen tři body za pátým Jabloncem. Bilance posledních čtyř zápasů, ve kterých dosáhla Dukla tři vítězství a jedné prohry, jemně naznačuje, že fotbalisté Dukly se mohou vyšplhat ještě výše a atakovat páté nebo i čtvrté místo Gambrinus ligy.


Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek