sport

Horváth neplánuje svůj odchod

Už zanedlouho bude jeho věk začínat čtyřkou a to není u fotbalistů moc obvyklé. Pavel Horváth se však cítí naprosto v pořádku a tak potvrzuje, že věk může být jen číslo. O tom, že by to mohla být jeho poslední sezóna, se sice spekuluje,ale sám Horváth se stále cítí na pokračování.

Gambrinus liga možná přijde o Pavla Horvátha. Ten má ve svém věku čas na to, aby odešel do fotbalového důchodu. „Manželka už po republice začala objíždět stadiony a loučí se s nimi. Jenže mně se ještě loučit nechce," řekl s úsměvem plzeňský hráč.

Na Horvátha čeká půlrok plný zážitků. Plzeň bude na jaře hrát pod vedením nového trenéra Dušana Uhrina mladšího a klub navíc čeká Evropská liga. Nepředpokládá se, že by se atmosféra v kabině nějak výrazně změnila. Nanejvýš v tom, že každý trenér má jinou přípravu, jiné zvyky, vyžaduje od mužstva jiné chování. Jak se v týmech mění hráči, mění se i trenéři. Klub nemá žádná přehnaná očekávání. Prostě přichází nový šéf, který má respekt týmu. Stejně jako ho měl Pavel Vrba.

Horváth má před sebou rozhodnutí, zda po konci jarního kola ukončit sezónu, či začít novou. Jeho věk by spíš napovídal fotbalovému důchodu, ale sám Horváth se na hřišti cítí jako ryba ve vodě. „Rychlostně nestíhám, to nebudu lhát. Nejsem Ryan Giggs. Naštěstí mi to ulehčují spoluhráči, kteří jsou zvyklí na můj styl hry. Nedokážu to vyčíslit v procentech, ale jak v některých fázích zápasu dokážu pomoct já mužstvu, tak v jiných fázích očekávám pomoc od druhých. Já nehraju složitý fotbal, pokud to jde, tak na jeden, dva doteky. Zvlášť ze začátku zápasů, kdy bývá každý soupeř agresivní, se do složitých akcí nepouštím.“ Fanoušci najdou sázkové tipy,další novinky a aktuality na bet365.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek