sport

Jágr se nejspíš připojí k New Jersey

Už několik týdnů se spekuluje o tom, ke kterému týmu NHL se v nadcházející sezóně připojí Jaromír Jágr. Česká hokejová hvězda sice stále mlží a nechce prozradit za koho se za pár měsíců postaví na led. Vše ovšem nasvědčuje tomu, že to bude tým New Jersey.

Už šest klubů vyzkoušel Jaromír Jágr za svoji hokejovou kariéru. Který bude tím sedmým? Jágr nepodal takové výsledky, jaké si představovali majitelé Bostonu a tak si musel najít nové angažmá. Sázka na jeho talent a slavné jménoje však velice lákavá a tak je řada týmů, které se o Jágra zajímaly. Podle nejnovějších informací by to měl být tým New Jersey, kde bude zkušený hráč hrát v následujících měsících.

Jágr se tak pravděpodobně postaví po bok dalších českých hráčů, jako jsou Marek Židlický Rostislav Olesz a Patrik Eliáš. Média informovala o tom, že Jágr už je s vedením týmu domluvený a v následujících dnech ho čeká podpis roční smlouvy.

Jágr sice slíbil, že svým fanouškům podá více informací, ale nakonec to vypadá, že si chce zatím vše promyslet sám. Podle svědků si jednačtyřicetiletý hokejista byl, prohlídnou halu Prudential Center v Newarku, na které hraje New Jersey.

Pokud Jágr opravdu do New Jersey nastoupí, bude náhradou za Ilju Kovalčuka, který měl s klubem smlouvu až do roku 2025, ale nedávno se rozhodl, že se chce vrátit zpátky do své rodné země. V Rusku bude Kovalčku nastupovat za Petrohrad. V Jersey se tak uvolnilo místo a to by měl vyplnit právě Jágr. Fanoušci najdou na bet365 další informace i kurzy na lední hokej.


Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek