sport

Komňacký se na trénování Jihlavy těší

I přesto, že dostal velice lákavou nabídku z Azerbajdžánu, rozhodl se, že je pro něj větší výzvou trénovat tým Jihlavy. František Komňacký se tak stal největší hvězdou mezi letošními posilami jihlavského týmu.

Gambrinus liga začne za pár týdnů a tak jako ostatní kluby, i Jihlava se poctivě připravuje na nadcházející sezónu. Nový trenér František Komňacký tak připravuje své hráče na nadcházející zápasy a věří, že tato sezóna nebude vůbec špatná. „Že budeme hrát o záchranu? To jste řekl vy,“ usmívá se. „Já takhle dopředu nikdy prognózovat nechci,“ řekl v rozhovoru pro idnes.cz.

Komňacký má za sebou poměrně úspěšnou kariéru. Mistrovský titul vybojoval jak v Čechách s Ostravou, tak na Slovensku s Ružomberkem a tak se okolí diví, že se místo finančně lukrativní nabídky z východu rozhodl pro ne zrovna nejúspěšnější Jihlavu.Já ale nemám problém trénovat klub, který na fotbalové mapě není tak viditelný. Naopak, je to výzva,“ prozradil kouč. „I v takovém provinčním týmu, který teprve sbírá ostruhy, chci dokázat, že umím pracovat s mládeží,“ dodal Komňaský.

I přesto, že Jihlava není tradičně pokaždé v nejvyšší lize, je nový kouč přesvědčen, že právě jeho nový tým je velice perspektivním a zaslouží si své místo právě tam, kde teď je.Zásluhou vedoucích představitelů, pana Vaculíka a Tulise, se v klubu pracuje systematicky, s určitou perspektivou. A já bych byl hrozně rád, kdybych Jihlavě pomohl stát se tradičním prvoligovým týmem,“ prozradil své plány. Fanoušky čeká tipování, jestli se úspěšnému trenérovi podaří Jihlavu dostat do podvědomí jako úspěšný klub.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek