sport

Lev předvádí vynikající výkony

I přesto, že jsou nováčkem, stávají se pojmem v KHL. Lev Praha předvádí vynikající výkony a po prvních čtyřech zápasech si drží skóre 6:5. Na tom má velký podíl brankář Tomáš Pöpperle, který ve dvou zápase nepustil jediný gól.

Fanoušci, co sledují hokej živě se zajisté nemůžou na Lev vynadívat. Precizní obrana, vynikající gólman a velmi dobrý útok, to vše předvádí nový pražský klub Lev. Díky svým výkonům se vyšplhal na druhé místo tabulky Západní konference. Jediný zápas nebyl pro Lev zrovna nejúspěšnějším a to se Spartakem Moskva, kde Lev dostal čtyři góly. Od nepovedeného utkání se Spartakem hrajeme hodně zodpovědně zezadu. V obraně jsme pracovali dobře a znovu výborně zachytal náš gólman," prohlásil trenér Josef Jandač.

Obrana i gólman fungují zaručeně více, než uspokojivě. Rezervy má však nový tým v útoku. Za čtyři zápasy se týmu podařilo vstřelit pouhých šest gólů a tak je čeká ještě vychytak chyby v prvních řadách. „Měli jsme dost přesilovek, ale nebyli jsme důrazní před brankou a nepřesně jsme stříleli. S provedením přesilovek nemůžeme být spokojeni a je paradox, že právě početní výhoda v závěru rozhodla v náš prospěch," prohlásil Jandač na oficiálních stránkách klubu.

Pokud tak Lev bude chtít předehnat současného lídra soutěže Petrohrad, bude se muset zaměřit právě na útok. Petrohrad inkasoval stejný počet branek jako jeho pražský rival, ale nastřílel třikrát tolik gólů, co Lev.

Fanoušci můžou uzavírat sázky pomocí online sázení, například na bet365, jak se Lvu v následujících zápasech bude dařit.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek