sport

Lotus vidí Bahrajn velice optimisticky

Současná sezóna je pro Lotus poněkud rozporuplná. První závod se vydařil, jak jen mohl, a z Malajsie si stáj odnesla vítězství. Naprostým opakem však byla Austrálie, tam se Lotus dostal jen k šestému místu. Chuť si však spravili v Číně, kde na ně opět čekalo podium. Čtvrtý závod by podle nich měl být znovu vydařený a v úspěch v Bahrajnu všichni věří.

Formule 1 se chystá na další závod. Ten se tentokráte odehraje v Bahrajnu. Právě na ten se těší stáj Lotus, která je přesvědčená, že se tam podaří Kimimu Raikkonenovi zopakovat úspěch z Malajsie. Čína byla sice zaručeně úspěšnější, než Austrálie, ale Lotus by rád zaútočil na první příčku.

Celkově se Lotus dostal na druhé místo v umístění řidičů a na třetí za svoji stáj, což není špatný výsledek za Čínu. „Není, ale první a první by bylo lepší, i když tohle je samozřejmě v pořádku. Byl to dobrý závod,“ prohlásil technický ředitel James Allison. „Je také velice potěšující, že vidíme, že našim autům se daří.“

Lotusu se v minulé sezóně v Bahrajnu, který na ně čeká jako příští destinace, dařilo a tak doufají, že i tentokráte to bude příznivé místo. „V Bahrajnu jsou specifické věci, kvůli kterým se na toto místo můžeme těšit a vidíme to optimisticky,“ řekl Allison a dodal „I přesto, že se na ten víkend těšíme, víme také, že je tady několik velice silných týmů a soutěživost bude veliká a můžeme tak očekávat tvrdý boj.“ Fanoušci můžou uzavírat své tipování, například na bet365, jak se závodníkům v Bahrajnu bude dařit a který z nich se postaví na vítězné pódium.


Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek