sport

Na Čechy čeká odveta proti Slovensku

V minulém zápase zaznamenal český tým první prohru v rámci přípravy na mistroství světa. Našim pokořitelem se stalo sousední Slovensko, kterému se podařilo dvoubrankové vedení Čechů otočit na konečný výsledek 2:3. Na Hadamczikův tým však čeká odveta a právě v té se mužstvo chystá výhru dobít pro sebe.

Fanoušci, co sledovali živé přenosy z přípravných zápasů české reprezentace na mistrovství světa, byli museli být opravdu šokováni z toho, jak si Češi nechali vzít dvoubrankové vedení a nakonec ze zápasu se Slováky odejít jako poražený.

Nyní se trenér Hadamczik odebral s týmem do Bratislavy, kde se chystají na odvetný zápas. „Vždycky, když sem přijedu, hned se mi vybaví nádherné vzpomínky. Hráli jsme skvělý hokej, měli výborné mužstvo. Ale v semifinále nás vyřadili Švédové," vzpomíná trenér na šampionát z roku 2011.

I přesto, že do Bratislavy přijeli vyhrát, soustředí se Hadamczik na něco jiného a to je právě turnaj ve Stockholmu. „V hlavě si skládám jména, přemýšlím o sestavě. Z tohoto pohledu jsou důležité přípravné zápasy. Každý hráč bojuje o svoji šanci. My pomalu budeme muset rozhodnout, s kým lze pro šampionát počítat."

Právě na Slovensku by si rád vybral, kteří z hráčů budou v mužstvu. „Chtěli jsme všem hráčům dát šanci, ať se projeví, pro turnaj v Brně už kádr trošku upravíme," prohlásil trenér. V Bratislavě bude chybět gólman Kovář, nemocný obránce Kutlák a útočníci Hubáček, Kašpar a Tenkrát. „Chytat bude Salák, nasadíme šest beků. Na střídačce začnou Trončincký a Krejčík. O zapojení útočníků teprve rozhodneme, máme jich tady třináct," dodal Hadamczik. Fanoušci můžou na výsledky týmu uzavírat sportovní sázení.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek