sport

Newcastle zažil ostudnou porážku

Manažer Newcastlu Alna Pardew řekl, že jeho tým ztratil disciplínu po ponižující porážce s Liverpoolem 0:6. Výsledek zápasu tak Newcastlu vynesl pozici za 17. Wiganem se ztrátou pěti bodů. „Byla to tvrdá rána, ztratili jsme disciplínu,“ řekl Pardew.

Řeklo by se, že Newcastle dá do hry více, vzhledem k tomu, že to bylo první utkání na domácí půdě po tvrdé porážce Sunderlandem. Nicméně nic takového se nestalo. „Ve hře nebyl žádný duch, hlad nebo touha a pro Newcastle to byl ponižující den. V lednu podepsali smlouvu s mnoha hráči a účast v Premier League si velmi užívali, jejich fotbalové výsledky byly opravdu dobré. Ale za poslední dva - tři měsíce jsme toho od nich moc neviděli,“ myslí si Alan Shearer.

„Je teď velmi důležité, abychom získali alespoň 4 – 5 bodů, abychom byli v bezpečí. Jsme teď ve válce, víc než kdykoli za celou sezónu.“ Daniel Sturridge a Jordan Henderson skórovali dvakrát a Daniel Agger a Fabio Borini se také činili. Hráč newcastlu Mathieu Debuchy byl vyloučen, když skóre bylo 5:0 a v době, kdy mnoho znechucených fanoušků opouštělo stadion.

„Musíme ukázat víc disciplíny. Jeden z hráču je vyloučen a my absolutně ztratíme koncentraci,“ říká Pardew. „Byl to den, který začal špatně, a my jsme se nedali dohromady. Góly byly slabé a co se týče obrany, nehráli jsme dostatečně.“ „Liverpool byl opravdu dobrý a my zkrátka špatní. Musíme to napravit na tréninku a znovu se semknout.“ Uvidíme, zdali se sázka na tvrdší trénink oplatí a Newcastle se probere.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek