sport

Oremusovi se ve Vítkovicích daří

Nový trenér Vítkovic Peter Oremus vede svůj tým vzhůru tabulkou. Od té doby, co Oremus nastoupil, Vítkovice sbírají body jak divé. Za čtyři zápasy si celkově odnesly deset bodů a v současné chvíli jsou tak na osmém místě v tabulce.

Třiadvacáté kolo extraligy je odehráno a Vítkovice si z něj opět odnesly body za výhru. Je tak vidět, že nový trenér klubu rozhodně prospívá a s tím souhlasí i sami hráči. „Po reprezentační přestávce hned první zápas na Slavii byl dobrý, hráli jsme dobře zezadu,“ řekl Filip Kuba, který přišel jako posila z NHL, kde v současné době probíhá výluka. „Vyhráli jsme tam sice se štěstím 1:0, ale pokračovalo to dál, hráli jsme velmi dobře a teď proti Brnu jsme prolomili i naši smůlu v koncovce," okomentoval hráč poslední výhru nad Kometou. „Byl to výborný zápas."

Fanoušci, co sledovali hokej živě, tak byli opět nadšení z toho, jakým směrem Oremus tým posouvá. Spokojený nad výsledkem 4:1 byl i nový kouč, který vystřídal předchozí trenérskou dvojici Trličíka a Motáka. „Myslím si, že diváci viděli vynikající hokej z obou stran. Důležité je, že nám funguje defenziva,“ řekl Oremus.

Výsledek se však už méně líbil trenérovi Komety Brno Zdeňkovi Venerovi, kterému se nelíbila zejména druhá třetina zápasu. „Zodpovědnou hrou dozadu už to pak domácí ubránili. Vítkovice brání výborně, ukázaly to předchozí zápasy. Přestože jsme to věděli, nedokázali jsme jejich obranu překonat. Domácí vyhráli zaslouženě.“

Extraliga je na bet365 možná otipovat a tak fanoušci můžou odhadovat, jak se Vítkovicím, pod vedení Oremuse, bude dařit v příštích kolech.


Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek