sport

Plzeň porazila Hapoel 4:0

Viktoria Plzeň předvedla vynikající výsledek proti Tel Aviv Hapoel po tom, co na svém domácím hřišti zvítězila 4:0. Plzni se tak díky této výhře podařilo dostat do čela tabulky základní skupiny Evropské ligy.

Evropská liga zatím Viktorii Plzeň velice sedí. Tým se dostal do čela tabulky v základní části poté, co má stejný počet bodů jako předchozí lídr Atlético Madrid. Alético však prohrál s Combrou 2:0 a tak si za poslední duel nepřipsal žádné body na svůj účet. Plzeň se do vedení dostala díky lepšímu skóre oproti španělskému týmu.

Plzeň si s Tel Avivem zahrála odvetu, která následovala dva týdny po prvním zápase, jež dopadl také ve prospěch Plzně. Tehdy Viktoria vyhrála v Izraeli 2:1. Český tým sice ještě nemá stoprocentní postup do jarních vyřazovacích duelů, ale díky této výhře se tomu velice přiblížila.

"Kdybychom mohli už dnes slavit postup, byl bych ještě spokojenější, ale i tak se mi dnešní zápas hodnotí velice příjemně, protože jsme zaslouženě vyhráli 4:0," prohlásil plzeňský kouč Pavel Vrba. "Musím hráče pochválit za bezchybný výkon. Konečně jsme vyhráli o víc než jeden gól, divákům se utkání líbilo a ocenili to dlouho trvajícím potleskem."

Na začátku zápasu bylo zřejmé, že Hapoel se snažil hodně bránit a tak Plzeň měla problémy probojovat se přes obranu. Nakonec se jim však podařilo najít chyby v izraelské defenzivě a ukázat, že český tým je o mnoho lepší.

Na fanoušky čekají sázkové tipy u bet365, jak se Plzni podaří v dalším zápase základní skupiny Evropské ligy, ve kterém se zúčastní proti Coimbře.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek