sport

Plzeňáci se už nemůžou dočkat zápasů

Viktoria Plzeň už několik sezón dokazuje, že to zdaleka nejsou pražské kluby, které vládnou české lize, ale právě Plzeň. Nejen v Gambrinus lize, ale také zahraničních soutěžích, Plzeň dokazuje, že má formu a že svým divákům nabízí kvalitní fotbal. Není se tak čemu divit, že hned první den se fanoušci vrhli na balík tiketů na zápasy, ve kterých Plzeň bude účastnit.

Liga mistrů čeká na plzeňské fanoušky ve velkém. Diváci se můžou těšit na Bayern Mnichov, Manchester City a CSKA Moskva. S těmi všemi se Plzeň utká na soupeřově i svém stadioně. Hned první den předrodeje se na balíček lístků všech zápasů vrhli nedočkaví fanoušci.

„Kluci hráli karty, já jsem měl dvě židličky a spal jsem, kamarád si přinesl spacák," říká jeden z fanoušků Plzně, který si nechtěl nechat ujít příležitost na lákavé duely. Společně s ním si v první den zahájení prodeje koupilo 2300 fanoušků.

Diváci, kteří se na Plzeň chystají, jsou velmi rádi, že se Liga mistrů bude hrát na jejich domácím stadioně a ne v Edenu, jako v sezóně 2011/2012. „Je to náš stadión, naše město, náš klub. Stadión je sice menší, ale jsme Plzeňáci a patří to sem," řekl další z fanoušků, který se těšil ze svého nákupu lístků.

Fanoušci si při dlouhém čekání ve frontě vyměňovali své názory na to, jak se Plzni bude dařit. „Já fandím Anglii, takže se těším na Manchester, vyhrajeme tady 1:0. S Bayernem to bohužel vidím 0:2. Ve skupině porazíme Moskvu a postoupíme z třetího místa, půjdeme s panem Vrbou do Evropy," prohlásil jeden z čekajích. Fanoušci můžou uzavírat své tipy pomocí online sázení na to, jak se bude Viktorii dařit.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek