sport

Spartě se daří a Bahenský se Sekáčem říkají, že týmu roste sebevědomí

Na začátku sezóny pražský hokejový klub Sparta nepředváděl zrovna výsledky, které by si jeho fanoušci přáli vidět. Ke konci roku je však vše naprosto jinak. Sparta změnila trenéra a do klubu se opětně vrátil Josef Jandač. Jandačovi se v na postu kouče daří a tak má klub za sebou sérii pěti výher v řadě.

Fanoušci, co se přišli podívat na hokej živě, se museli po konci zápasu cítit, jako by si sparťané s třineckými naprosto vyměnili role. Když se na začátku této sezóny utkala Sparta poprvé s Třincem, byli to právě Oceláři, kdo udával tempto zápasu. V odvetném duelu to však byli tentokrát Pražané, kdo si odnesl tři body a pochvalu za velice hezký hokej.

Sparta předváděla opravdu velice pohlednou hru. O akci, napětí a góly nebylo nouze. "Díky posledním vítězství nám roste sebevědomí. Tohle je přesně to, co potřebujeme," prozradil útočník Zdeněk Bahenský. Bahenskému se v zápase velice dařilo a právě on vstřelil čtvrtou rozhodující branku. „Předtím jsme dostali dva slepené góly, což přineslo určitý tlak," prozradil hráč. "Před tou mojí brankou jsme se snažili hlavně dávat puky z našeho pásma. Naštěstí to dobře dopadlo. A můj výkon? Cítil jsem se dobře," dodal Bahenský.

Spartě se vítězství velice hodilo, jelikož díky získaným bodům se tým posunul o příčku nahoru. „Pro nás je důležitý každý bod, každá výhra. Na tabulku se ani nedíváme," připomíná Bahenský. „Snažíme se urvat co nejvíc, abychom nebyli jen do desítky, ale dostali se ještě dál. V každém utkání je o co hrát, vítězství jako to proti Třinci nám v tom pomáhají," souhlasil Jiří Sekáč.

Fanoušci můžou uzavírat kurzové sázky na bet365, jak se Spartě povede v dalších zápasech a zda-li bude pokračovat ve své sérii výher.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek