sport

Tecl si možná zahraje až na jaře

Zápas se Spartou rozhodně nebyl vydařeným pro hráče Jihlavy Stanislava Tecla. Tecl, který je v současné době nejlepším střelcem celé ligy, si při střetu s Jiřím Jarošíkem poranil kotník a možná se už kvůli svému zranění nebude moci zúčastnit zápasů až do konce podzimu.

Gambrinus liga má za sebou jedenácté kolo. To však bylo pravděpodobně tím posledním, které si tento podzim zahrál jihlavský útočník Stanislav Tecl. Hráčovi se ještě v poločase podařilo vstřelit svůj desátý gól sezóny, pak se ale při souboji se spaťanským fotbalistou Jiřím Jarošíkem zranil. Tecl ještě dohrál první poločas, po přestávce se však už nevrátil.

Vyšetření ukázalo, že má natržené vazy v kotníku a tak určitě přijde o příští zápas ve kterém se Jihlava utká s Duklou. „Nevidím reálně, že bych se na podzim vrátil do hry. Mrzí mě to, ale co se dá dělat," řekl Tecl.

„Čekáme ještě na výsledky závěrečného vyšetření, po kterém bude doba Standova léčení definitivní. Ale má těžký výron kotníku a opravdu se nedá vyloučit, že už na podzim do hry nezasáhne," prohlásil mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Pro Jihlavu je však Teclova neúčast velice nepříjemnou skutečností. Mladý fotbalista má výsledky jako nikdo jiný a tak se není co divit, že jak v české reprezentaci, tak v Jihlavě je o něj velký zájem. V Jihlavě se Tecl postaral o více jak polovinu vstřelených gólů, které klub v letošní sezóně dal.

Na fanoušky čeká sázení, například na bet365, jak se Jihlavě bez Tecla bude dařit v dalších zápasech.


Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek