sport

Vettel opět zvítězil

Další událost formule 1 je za námi – Velká cena Indie. Jak dopadla a jaké jsou dojmy?

Evropská liga, Gambrinus liga, Liga mistrů, fotbaloví fanoušci mají o zábavu postaráno. Ale nejen oni, pomalu vrcholí sezóna formule 1. A jak Velká cena Indie dopadla? fešando Alonso, jež se potýkal s problémy, se musel spokojit se stříbrnou pozicí, přestože před ním skončil jeho největší soupeř v boji o titul - Sebastian Vettel.

„S výsledkem jsme spokojení. Chtěli jsme minimalizovat škody a to se povedlo," hodnotil závod španělský pilot, který se díky druhému místu udržel v boji o celkové vítězství v šampionátu.

„V podstatě jsme závod zvládli podle plánu. Bylo nám jasné, že Red Bully budou hodně rychlé, proto jsme rádi, že jsme ztratili jen minimum bodů. Lepší závody ještě přijdou," ujišťoval Alonso fanoušky Ferrari.

Sázkové kanceláře mají plné ruce práce s odhadnutím, kdo se stane mistrem, vzhledem k tomu, že situace je poměrně vyrovnaná a každý zápas přinesl jistá překvapení a zvraty.

„V současnosti je těžké s Red Bully bojovat, ale my se nikdy nevzdáme. Samozřejmě gratuluji všem z jejich týmu, gratuluji Sebastianovi, ale po posledním závodě v Brazílii chceme slavit my. A jsem si jistý, že to dokážeme,“netajil odhodlání.

To Vettel byl nadmíru spokojený. Aby taky ne. „Skvělý závod, s výsledkem jsme samozřejmě moc spokojení," radoval se. "Vyšel nám start, Markovi možná ještě lépe než mně. Důležitý byl výjezd ze třetí zatáčky, tam jsem získal náskok, který jsem postupně zvyšoval," popisoval situaci na začátku závodu. „Dnešek byl skvělý den a vítězství může být hodně důležité."

Lewis Hamilton z McLarenu řešil nezvyklé problémy. V boxu musel měnit porouchaný volant. „Nikdy dřív se mi to v závodě nestalo, ale mechanici zareagovali perfektně. Ještě než jsem zastavil, sundal jsem volant a vyhodil ho ven. Kluci pak nasadili nový během tří vteřin. Bravo," chválil britský pilot, který v závěru marně stíhal Marka Webbera a skončil čtvrtý.

Sázkové kanceláře v čele s bet365 mají plné ruce práce s odhadnutím, kdo se stane mistrem, vzhledem k tomu, že situace je poměrně vyrovnaná a každý zápas přinesl jistá překvapení a zvraty.Komentáře k článku

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek